IT služby

Díky dlouholeté praxi s řízením a realizací projektů v IT v nadnárodních společnostech umím především firmám střední velikosti velmi dobře pomoci s jejich informačními technologiemi - od běžné správy počítačové infrastruktury po pokročilé konfigurace serverů, síťových prvků, aplikací a systémů.

Správa firemních IT

 

Počítače/notebooky

Plošně nakonfiguruji Vaše počítačové stanice pro snadnou vzdálenou správu, řízení a monitoring. Samozřejmě nezapomínám na kvalitní zabezpečení.

Servery

Pomáhám konfigurovat a spravovat jak fyzické, tak i virtuální servery. Postarám se o jejich zabezpečení, zálohování a zautomatizuji rutinní činnosti. Pomohu s instalací vybraných aplikací.

Počítačové sítě

Ať už potřebujete vytvořit zcela novou síť nebo provést úpravy stávající, můžete se na mě obrátit. Nakonfiguruji firewall, nastavím switche, poupravím VLANy a další - dělám v tom již opravdu dlouho.

IT příslušenství

Pomohu Vám s konfigurací tiskáren, skenerů, terminálů a dalších běžných příslušenství běžně se vyskytujících v kancelářích.

Návrhy a realizace komplexních IT řešení

IT Bezpečnost

Konfigurace systémů a aplikací pro zajištění celoplošné podnikové ochrany před viry, útoky ze sítě a proti zneužití a úniku dat. Nastavení centrálního řízení bezpečnosti a aktualizací stanic, OS i SW. Nezůstanou zadní vrátka.

Optimalizace systémů

Zanalyzuji Vaši IT infrastrukturu, projdu si dokumentaci a zeptám se co konkrétně Vás trápí. Následně navrhnu vhodné řešení pro zkvalitnění a zrychlení chodu Vašich systémů.

Ochrana dat

Nakonfiguruji aplikace a systémy pro spolehlivé zálohování dat a vhodně jej nastavím pro potřeby Vaší společnosti.

Automatizace

Umím zautomatizovat spoustu činností důležitých pro hladký běh Vašich systémů a stejně tak zautomatizuji dohled. To se může hodit pro úsporu rutinních činností nebo firmám bez vlastního IT oddělení.

Proč využít mých služeb?

Mám dlouholeté zkušenosti s řízením a správou IT v nadnárodních společnostech a tomu odpovídající znalosti.

Jako samostatný IT profesionál jsem schopen nabídnout kvalitní služby za zajímavých cenových podmínek.

U větších projektů spolupracuji se spřátelenou IT společností a koordinuji projektové činnosti.

Kontakt

Michal Knytl
Webdesign & Online Marketing

telefon: +420 605 874 807
email: mknytl@michalknytl.cz

IČO: 732 80 518 | Nejsem plátce DPH.

 

Dostupnost

On-line:
Formou Skype nebo WebEx konzultací.

Oblast působnosti:
Celá ČR

Aktuální vytíženost:
90% - přijímám nové zakázky.

Napište mi