Tvorba webových stránek. Vytvářím působivé, moderní a účinné weby za rozumné ceny.

Potřebujete moderní web, který bude nejen úhledný, ale zároveň bude plnit svůj účel? Jste na správném místě. Při tvorbě stránek se soustředím nejen na působivý vzhled, ale i na to, aby stránky měly relevantní návštěvnost, kterou budou umět proměnit v  poptávky, objednávky nebo prodej.

Na co se soustředím

01.

Moderní vzhled

Tvořím www stránky s moderním vzhledem. Říká se, že dobrý první dojem je polovina úspěchu. Stránky prezentují firmu na internetu. Tipněte si, kde se o existenci Vaší firmy lidé dozví nejdříve. Nejčastěji na internetu. Budete chtít udělat dobrý dojem?

02.

Návštěvnost

Důležitou součástí realizace webu je zajištění jeho návštěvnosti a viditelnosti na internetu. Je třeba zajistit, aby se nový web neztratil v jeho hlubinách. Web Vám musí vydělávat. Proto při realizaci beru plně v úvahu i přípravu webu pro získání předních pozic ve vyhledávačích.

03.

Konverzní poměr

Dobře navržený web s kvalitním obsahem a vhodnou strukturou informací zvýší pravděpodobnost konverzních akcí - tou je např. objednávka, kontaktování a další. Jednotlivé součásti webu proto realizuji tak, abych maximalizoval konverzní poměr nového webu.

04.

Responzivní design

Www stránky, které vytvářím mají vždy responzivní design. To znamená, že se Vaše stránky budou přizpůsobovat zařízení, na němž jsou zobrazovány a Váš web tak bude dobře čitelný a ovladatelný, ať už si jej budete prohlížet na počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.

tvorba webových stránek

Co pro Vás umím udělat?

 • zajištění vhodné domény a hostingu
 • tvorba webových stránek na zvolené doméně
 • nastavení analytických nástrojů
 • optimalizace webu pro vyhledávače (SEO)
 • realizace internetové reklamy v PPC systémech
 • příprava a napojení na sociální sítě
 • realizace dalších marketingových aktivit

Cena tvorby webu

Ceny jsou pouze orientační, časová náročnost jednotlivých projektů se obvykle výrazně liší. Proto je pro každý projekt vytvářena vždy individuální cenová nabídka.

od 8.000,-

Moderní
HTML web

Statické webové stránky postavené na úhledné HTML šabloně

Vhodné pro ty, kteří chtějí maximálně ekonomické řešení a přesto zároveň mít hezké a moderní webové stránky.

od 14.500,-

Moderní
firemní web

Spravovatelné webové stránky postavené na redakčním CMS Joomla

Pro ty, kteří chtějí mít profesionální firemní webové stránky za přijatelné ceny, kdy cena za menší web startuje na výše uvedené částce.

od 27.500,- kč

Firemní
webový portál

Spravovatelné webové stránky postavené na redakčním CMS Joomla

Vhodné pro zákazníky hledající větší řešení portálového typu, případně pro zákazníky se specifičtějšími požadavky na funkce webu.

O mně

Online marketingu jsem se začal ve větší míře věnovat na začátku roku 2015, kdy jsem po letech strávených v korporátním IT rozpoznal velký potenciál online marketingu, přebytek poptávky po kvalitních službách nad jejich nabídkou a rozpoznal velkou příležitost nabízet zákazníkům kvalitní služby v tomto odvětví. V souladu s marketingem na internetu korespondoval i můj návrat k tvorbě komerčních www stránek postavených na CMS systému Joomla, jejichž tvorbou se zabývám již více než 15 let.

Kontakt

 • (+420) 605 874 807
 • @mknytl@michalknytl.cz
 • Kde obvykle pracuji:
  Praha & Ostrava
  - sdílené kanceláře
  Cestuji po celé ČR. Zjistit více..
 • Korespondenční adresa:
  Michal Knytl | Pod Lipami 701/5
  741 01 Nový Jičín
 • Sídlo:
  Č.p.: 435 | 756 27 Valašská Bystřice

Search